Okradł siłownię. Zabrał rzeczy warte 8000 zł. Rozpoznajesz go? [ZDJĘCIA]

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do szafki na terenie siłowni. Mężczyzna po wyłamaniu zamków ukradł przedmioty o łącznej wartości blisko 8000 złotych.

Fot. KSP

Fot. KSP

Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Dzielnej 12.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do szafki w jednej z siłowni. Do przestępstwa doszło 16 grudnia 2015 roku. Sprawca po uszkodzeniu zamków w dostał się do szafki skąd ukradł sprzęt komputerowy, telefon, ubrania oraz portfel wraz z dokumentami i kartami płatniczymi. Suma strat wyniosła blisko 8 tysięcy złotych. Po dokonanym przestępstwie mężczyzna w sklepie próbował dokonać nieautoryzowanej transakcji płatniczej skradzioną kartą, bezskutecznie. Właściciel zdążył ją zablokować.

Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery monitoringu. Informacje w tej sprawie można przekazać powołując się na numer sprawy JED 479930/15 dzwoniąc na numer telefonu (22) 603 83 92, osobiście albo w formie elektronicznej pisząc na adres [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.