Okradli dom i uciekali. Jeden z nich złamał nogę

Dwaj mężczyźni weszli do budynku przez otwarte okno i ukradli hulajnogę. Interweniował właściciel i doszło do szarpaniny z jednym ze sprawców, który następnie uciekając ze skradzionym mieniem złamał nogę. Obaj trafili w ręce policjantów. Jeden z nich odpowie za kradzież, a drugi za kradzież rozbójniczą.

Fot. Pixabay

Dwaj sprawcy weszli do budynku przez otwarte okienko. Z pomieszczeń gospodarczych ukradli hulajnogę. Gdy właściciel domu usłyszał  hałas i wszedł do pomieszczenia doszło do szarpaniny z jednym z mężczyzn, gdy drugi uciekł. Sprawca odepchnął właściciela i uciekając ze skradzionym mieniem złamał nogę.

Obaj zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. 26-latek odpowie za kradzież, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.  Natomiast 37-letni mężczyzna za kradzież rozbójniczą, a za przestępstwo to kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: Justyna Leszczyńska


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c