Okrutne morderstwo starszego człowieka. Wstrząsający opis zbrodni

31-letnia Monika A. oraz 20-letni Grzegorza R. oskarżeni są o morderstwo 86-letniego emerytowanego agenta nieruchomości. Proces ruszył 16 listopada, jednak to ostatnia rozprawa wzbudziła najwięcej emocji.

Fot. Krzysztof Wojciewski / nawokandzie.ms.gov.pl

Fot. Krzysztof Wojciewski / nawokandzie.ms.gov.pl

Wszystko za sprawą odtworzonego filmu z wizji lokalnej z udziałem Grzegorza R. Wizji lokalnej z udziałem oskarżonej nie sporządzono ponieważ wypiera się ona uczestnictwa w zbrodni.

Opisy są zbyt drastyczne, by je tu przytaczać, można jednak opowiedzieć, jak doszło do zbrodni w skrócie. 5 maja 2014 roku Grzegorz R. zwabił 86-letniego Aleksandra P. do mieszkania, które rzekomo chciał wystawić na sprzedaż.

Tam doszło do zbrodni. Miała jej dokonać Monika A. Tuż po zbrodni ukradła ofierze 2000 zł i trzy telefony komórkowe. Ciało włożono do walizki i zakopano. Tydzień później para wróciła na miejsce, by zatrzeć ślady. Ciało odkopano i spalono. Motywem miały być mieszkania posiadane przez starszego mężczyznę. Zabójczyni miała je w jakiś sposób przepisać na siebie. Kolejna rozprawa odbędzie się w przyszłym tygodniu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c