ONR Brygada Mazowiecka wydaje oświadczenie i złoży wieńce pod Ambasadą Francji

Podobnie, jak SGH, tak i ONR solidaryzuje się z mieszkańcami Paryża. O godz. 15.30, przedstwiciele organizacji zamierzają złożyć wieńce i zapalić znicze pod Ambasadą Francji.

Fot. Warszawa w Pigułce. Źródło screena: ONR / Facebook

Fot. Warszawa w Pigułce. Źródło screena: ONR / Facebook

„(…) czujemy się zobowiązani do oddania hołdu niewinnym ofiarom tych zamachów, jeśli czujesz obowiązek wyrażenia tym samym sprzeciwu wobec nielegalnej imigracji i powiedzenia NIE dla terroryzmu, przyjdź w najbliższą sobotę pod ambasadę Francji zapalić znicz, pomodlić się, złożyć kwiaty. Zostaną również wygłoszone przemówienia o tejże tematyce.” – informuje ONR w specjalnie przygotowanym na tę chwilę wydarzeniu.

Jednocześnie organizacja jeszcze raz przestrzega przed imigrantami i uchodźcami. W tym celu wydała oświadczenie:

„Po dzisiejszych atakach terrorystycznych wymierzonych w mieszkańców Paryża wyrażamy głębokie współczucie oraz solidaryzujemy się z narodem francuskim w tym ciężkim dla niego dniu.” – pisze Obóz Narodowo-Radykalny

„Jako organizatorzy kilku największych w Polsce manifestacji przeciw przyjęciu nielegalnych imigrantów do Polski przestrzegamy raz jeszcze wszystkich tych którzy ten pomysł lansują – popatrzcie po raz kolejny na Francję.

Dziś Francja zamyka granicę i wprowadza stan wyjątkowy, czy nie za późno? Terroryzm po raz kolejny destabilizuje państwa, wprowadza chaos, sieje strach. Według nas, jedną z możliwości zapobiegawczych rozprzestrzenianiu się zjawiska jakim jest terroryzm to powszechny dostęp do broni – na wzór szwajcarski lub czeski.

Jeszcze kilka dni temu na Marszu Niepodległości francuscy nacjonaliści przestrzegali nas, że jeśli dopuścimy do przyjęcia pierwszych kwot nielegalnych imigrantów to wkrótce przyjmiemy i kolejnych, aż w końcu będziemy mieli sytuację podobną do tej która jest u nich. Na szczęście – mówili – wy protestujecie i się sprzeciwiacie. Dziś Francja może się jedynie modlić.”

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.