Orlen w hołdzie z okazji obchodów 100 rocznicy Bitwy Warszawskiej [WIDEO]

Grupa Orlen zaprezentowała dziś film upamiętniający Cud nad Wisłą. Akcja dzieje się na ulicach Warszawy, a za kierownicą można zauważyć Roberta Kubicę. 

PKN Orlen zaangażował  się  w obchody setnej rocznicy Bitwy Warszawskiej. Na swojej stronie na Facebooku opublikował film z zawodnikami Orlen Team- Robertem Kubicą i Bartłomiejem Marszałkiem. Promowany ma być on również za granicą.

Według grupy Orlen, film ma inspirować odbiorców do pogłębiania wiedzy o tym wydarzeniu.

„Naszym obowiązkiem jest pielęgnować pamięć o ważnych wydarzeniach w naszej historii. Jednym z nich była Bitwa Warszawska, która wpłynęła nie tylko na historię Polski, ale i całej Europy. Dzięki której nasz kraj jest dziś wolny, niezależny i daje możliwości rozwoju także naszej firmie. Organizując wyścig dwóch wspaniałych zawodników, reprezentujących Polskę na międzynarodowych arenach, chcieliśmy uświetnić tę wyjątkową rocznicę i dotrzeć także do młodszych pokoleń z przesłaniem tych, którzy w 1920 roku walczyli o Polskę.”

-przekazał Daniel Obajtek, Prezes Zarządu w komunikacie na oficjalnej stronie Orlen.

W nagraniu wykorzystano 33 kamery stacjonarne, 10 mobilnych i 62 specjalne on-boardy. Dodatkowo pomogły 3 drony i śmigłowce.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c