Ostatnia w tym sezonie eksploracja Modlina i spływ po Narwii

Portal Warszawski we współpracy z Sekcją Przewodników PTTK „Bastion”, zapraszają na ostatnie zwiedzanie Twierdzy Modlin w tym roku.

Fot. Wikipedia / AMW

Od dwóch lat mamy wspaniałą frekwencję dlatego, że w bardzo szczegółowy sposób przedstawiamy historię obiektu, jak i pokazujemy miejsca, które na co dzień są niedostępne – Pomiechówek chociażby. To bardzo rozległy teren i bez profesjonalnych przewodników nie ma możliwości poznania tego miejsca jak należy.

Gwarantujemy bogatą trasę, doskonałą opiekę przewodnicką i wyżywienie.

I tak 23 września 2017 roku każdy z Was zagwarantowany ma godzinny kurs po Narwi i Wiśle. Ponadto zwiedzimy tradycyjnie koszary modlińskie. Zwiedzimy Pomiechówek, miejsce straceń Polaków w czasie II Wojny Światowej i jak czas pozwoli, zapomniany przepiękny cmentarz prawosławny.

Prosimy pamiętać o zabraniu latarek i bardzo wygodnych butów i coś na komary! Będziemy zwiedzać podziemne korytarze!

Koszt 130 PLN obejmuje transport, opiekę licencjonowanych przewodników, wejście na teren Modlina i wieży tatarskiej oraz ubezpieczenie i wynajęcie katamaranu!

Dodatkowo dla zainteresowanych obiad w cenie 20 PLN. Płatność na miejscu. Proszę zgłaszać kto jest nim zainteresowany.

Rezerwacja miejsc do 13 września.

Szczegóły dotyczące rezerwacji, płatności, miejsca wyjazdu z Warszawy itd. prosimy kierować na maila:
[email protected]m

Wyjazd z placu Bankowego.

Serdecznie zapraszamy.

Portal Warszawski

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.