„Pandemia skończy się w 2024 roku”. Przerażająca wizja eksperta

W rozmowie z TVN24 profesor Anna Boroń-Kaczmarska oceniła, że dopiero w 2024 roku uda się uporać z zakażeniami spodowowanymi koronawirusem. 

Fot. Shutterstock

W programie „Fakty po faktach” specjalista chorób zakaźnych, Anna Boroń-Kaczmarska rozmawiała o długofalowej strategii walki z wirusem SARS-CoV-2. Według niej, cały świat musi być gotowy na walkę z koronawirusem, która może potrwać nawet kilka lat.

Dodaje, że żadna z pandemii w XX wieku nie trwała krócej niż jeden rok. W związku z tym musimy być przygotowani na to, że uda się okiełznać pandemię COVID-19 dopiero w 2024 roku.

Dziś ponownie padł rekord zakażeń koronawirusem. Nic nie zapowiada, żeby liczba chorych zaczęła się zmniejszać. Tylko dziś doszło prawie 2,5 tysiąca zakażeń COVID-19. W Polsce powoli dochodzi do 100 tysięcy osób, u których wyszedł dodatni wynik w teście. Na Mazowszu liczba chorych przekroczyła 13 tysięcy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c