Paraliż ul. Grójeckiej. Zderzenie z radiowozem policyjnym, zablokowane torowisko!

Na skrzyżowaniu ul. Grójeckiej z Wawelską doszło do zderzenia samochodu osobowego z radiowozem, który uderzył w słup trakcyjny. Występują bardzo duże utrudnienia w ruchu. Tramwaje oddelegowano na objazdy.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Grójeckiej  i Wawelskiej. Radiowóz, który prawdopodobnie jechał na sygnałach, zderzył się z nadjeżdżającym samochodem osobowym marki Volkswagen.

Na miejscu wypadku pojawiły się dwie jednostki straży pożarnej, policja oraz pogotowie ratunkowe. Niebawem zjawi się również prokurator.

W wyniku zderzenia dwojga dzieci wymagało pomocy ratowników, którzy po wstępnych oględzinach zadecydowali o przewiezieniu ich do szpitala.

Informujemy, że występują duże utrudnienia w ruchu. Ruch tramwajowy jest całkowicie wstrzymany, zaś dwa pasy drogowe w kierunku lotniska są zablokowane.

ZTM wyznaczył objazdy:

W związku ze zdarzeniem drogowym w rejonie skrzyżowania ulic Grójeckiej / Wawelskiej, tramwaje linii 1, 7, 9, 14, 15, oraz 25, zostają skrócone do pętli Plac Narutowicza.

Autobusy linii 157, 191, 517 jadące w kierunku krańców Gwiaździsta / pl. Narutowicza / Centrum kierowane są następującymi ulicami: Kopińska/Grójecka ..-.. Wawelska – Krzyckiego – Filtrowa – Grójecka i dalej do własnych tras.

10:20 Uruchomiono autobusową komunikację zastępczą kursującą w obu kierunkach na trasie: Plac Narutowicza 02 – P+R Al. Krakowska (pętla).


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c