Pasażerowie zostali na peronie przez egoizm niektórych podróżnych

Pani Bogusława opisała sytuację na peronie w Rembertowie. Niektórzy pasażerowie bezmyślnie stoją w drzwiach, tym samym uniemożliwiając innym dostanie się do pociągu.

Fot. Pani Bogusława

„Ludzie, bądźcie bardziej empatyczni. Dzisiaj jakieś cuda z pociągami, ludzi masa. Pociągi „zapchane” przy drzwiach, bo dalej już lepiej. Większość pasażerów niestety została na peronie, bo przez korek przy drzwiach nie zmieścił się.
Ludzie, proszę bądźcie LUDŹMI!!” – pisze Pani Bogusława.

„Były jakieś opóźnienia pociągów, ludzi bardzo dużo.W wagonach przy wejścia szpilka by się nie zmieściła ale dalej spokojnie ludzie stali i nawet książki czytali. Najgorzej wsiąść. Korek przy wejściu. Ja się nie zmieściłam. Takie podróżowanie codziennie do pracy jest uwlaczajace, że ludzie muszą się pchać żeby wejść do pociągu.Żadnego zrozumienia ze strony współpasażerów.” – dodaje Pani Bogusia w rozmowie z Warszawą w Pigułce.

Problem nie jest nowy. Pasażerowie od dawna miewają problemy z podróżą z Rembertowa. Być może warto rozważyć zwiększenie ilości wagonu lub częstotliwości podstawiania pociągów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c