Patryk Jaki zakażony COVID-19!

Europoseł Patryk Jaki przekazał, że ma pozytywny wynik testu na wirusa SARS-CoV-2. W swoim wpisie w mediach społecznościowych zwrócił się również do osób sceptycznie podchodzących do pandemii COVID-19. 

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Wiele osób w ostatnim czasie pytało Patryka Jakiego dlaczego jest mniej aktywny w mediach społecznościowych. Były kandydat na stanowisko prezydenta Warszawy przekazał za pośrednictwem Facebooka, że jest zakażony koronawirusem.  Dodał, że od wielu dni przebywa na kwarantannie.

Skomentował również poglądy osób, które nie wierzą w istnienie pandemii. Podkreślił, że nie chcieliby być w tej chwili na jego miejscu. Zaapelował do wszystkich, aby poważnie podchodzili do tematu koronawirusa i stosowali wszystkie środki bezpieczeństwa, dbając o siebie i swoje rodziny.

Patryk Jaki w latach 2015-2019 sprawował stanowisko sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, był też przewodniczącym komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji. Od maja 2019 jest europosłem w Parlamencie Europejskim. 

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c