Paweł Królikowski zrezygnował z kierowania Związkiem Artystów Scen Polskich. Aktor wciąż walczy o powrót do zdrowia

Paweł Królikowski zrezygnował z funkcji prezesa Związku Artystów Scen Polskich. Aktor zmaga się z ciężką chorobą i cały swój wysiłek koncentruje na walce o powrót do zdrowia.

Fot. Fryta 73 from Stryzegom – Paweł Królikowski, CC BY-SA 2.0.

Obecnie na stanowisku prezesa ZASP zastępuje go aktorka Małgorzata Kożuchowska. Paweł Królikowski tuż przed Bożym Narodzeniem został poddany operacji neurologicznej. Obecny stan jego zdrowia nie pozwala na podejmowanie obciążających wysiłków zawodowych, toteż w najbliższym czasie nie zobaczymy charyzmatycznego aktora w żadnej produkcji.

Powód do ubolewania mają nie tylko bliscy Królikowskiego, lecz także wierni fani „Rancza”, którzy – po ogłoszeniu planów reaktywowania produkcji – bardzo przeżyli wiadomość o ciężkiej chorobie odtwórcy Kusego.

Rodzina nie wyklucza pomysłu przeniesienia aktora do kliniki w Niemczech.

Pozostaje tylko trzymać kciuki i ufać, że Paweł Królikowski zdoła przezwyciężyć trapiące go bolączki i jeszcze nie raz zagości na łamach różnych produkcji!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.