Paweł Kukiz poprosił o modlitwę za córkę. Hanna Kukiz przeszła w nocy przeszczep

Rodzina Pawła Kukiza przechodzi ciężkie chwile. W nocy z piątku na sobotę jego córka przeszła w Centrum Zdrowia Dziecka przeszczep nerki.

Fot. Shutterstock

Wcześniejsze dwie operacje nie przyniosły oczekiwanych efektów. „Czeka na dawcę nerki, ponieważ dwa poprzednie przeszczepy się nie powiodły” – mówił muzyk i polityk w 2018 roku. W nocy z soboty na niedzielę 19-latka przeszła przeszczep.

„Przyjaciele, bardzo Was proszę o modlitwę w intencji mojej córeczki Hani – o udaną operacje, która czeka ją dziś w nocy i o jej szybki powrót do zdrowia.
[EDIT] Hania zoperowana. Wszystko – nie zapeszając – w porządku. Z całego serca dziękuję Was za wsparcie, a Zespołowi Medycznemu… za wszystko” – pisze Paweł Kukiz na Facebooku.

Polityk dodaje też, że córka czuje się dobrze i by nie wierzyć nagłówkom w tabloidach, które mówiły, że w jego rodzinie „rozgrywa się dramat”.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.