Pedofile w fast foodzie? Policja sprawdza monitoring

Na jednym z portali społecznościowym zawrzało po opublikowaniu postu dotyczącego dwóch mężczyzn, którzy – delikatnie mówiąc – zachowywali się nieodpowiednio. Post szybko zyskał ponad 1200 udostępnień, a użytkownicy są mocno zbulwersowani.

Fot. Facebook

Fot. Facebook

Zdarzenie zarejestrowała jedna z użytkowniczek, którą zaniepokoiło dziwne zachowanie dwóch mężczyzn względem pięciu dziewczynek w wieku około 10-12 lat:

„Młodszy uśmiechał się do nich, chcąc złapać kontakt wzrokowy. Zachowywał się jak chłopak, który zaleca się do dziewczyny. I to był znak że coś jest nie tak! Po 30-40 minutach gdy dziewczynki szykowały się do wyjścia Młodszy powiedział do kolegi że idzie do samochodu. Stary podszedł do dziewczynek i dał im serwetkę z zapiskami. Gdy wyszedł z budynku podeszłam do dziewczyn zobaczyć i sfotografować tekst. Ostrzegłam je aby uważały i wyszłam z restauracji. Na parkingu stała mała czarna (…) tyłem i siedzieli w niej dwaj mężczyźni. Czy to byli oni? , tego nie jestem pewna na 100 % Piszę to do znajomych z okolic Bemowa ponieważ może być tak że dziś byli tu a następnym razem przy Wrocławskiej lub gdzieś przy szkołach. Na pewno szykowali się do opuszczenia restauracji w tym samym czasie co dziewczynki. Szukali zaczepki.

Co mogło by być później nie wiem. Ale lepiej dmuchać na zimne. Pojechałam na komendę przy Człuchowskiej złożyć zeznania tak na wszelki wypadek. Mają sprawdzić monitoring. Mogłam zadzwonić wcześniej to podesłali by patrol i ich wylegitymowali.”

Do postu dołączone są zdjęcia mężczyzn oraz nr rejestracyjny samochodu. Sprawę ponownie przekazaliśmy policji. Będziemy Was informować. Na wszelki wypadek pilnujcie dzieci w tych okolicach.

Fot. Facebook

Fot. Facebook

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]