Pięcioosobowa rodzina żyje w starym domu bez wody. Zbierają na remont

„Witam mam na imię Katerina wraz z mężem Wojciechem oraz dziećmi Laurą, Alanem i Nikodemem mieszkamy w starym domku bez łazienki i wody.” – pisze Pani Katerina w wiadomości do redakcji.

Fot. Pani Katerina

„Dom jest do generalnego remontu. Zbieramy pieniądze na remont domu żeby ocieplić i obić z zewnątrz dom płytami OSB oraz zrobić korytarz w płytach i pomieszczenie przeznaczone na łazienkę. Może uda nam się też wymienić okna i drzwi wewnątrz domu. Ostatnio zapaliły nam się belki od komina interweniowała straż pożarna. Bardzo proszę o pomoc będziemy bardzo wdzięczni za każdą złotówkę.

Staraliśmy się o mieszkanie socjalne ale na razie nie ma wolnych mieszkań taką informację otrzymujemy już kolejny raz. Z państwa pomocą damy radę. Walczę o lepsze warunki dla moich dzieci. Podłączenie wody która jest planowana na rok 2020 ułatwi nam życie. Dziękujemy bardzo z całego serca za każdą pomoc. Może ktoś z Państwa będzie miał jakieś materiały niepotrzebne chętnie przyjmiemy. Dziękujemy jeszcze raz.” – pisze Pani Katerina.

LINK do zbiórki: https://pomagam.pl/199418?fbclid=IwAR2Wj6oQfnzpqtNtyaQPe6-8KTftNjhx2YcLQVsU5YZPL9bzuNppNwf8fyM


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.