Piękna pogoda w całym kraju! Nie potrwa jednak zbyt długo!

Dziś w większości miejsc w Polsce pogoda będzie słoneczna, a termometry wskażą nawet około 20 stopni Celsjusza. Warto więc wybrać się na spacer. Szczególne, że nie pozostanie z nami długo. Już od piątku kolejny spadek temperatury.

Fot. Shutterstock

Dziś całą Polskę powitało piękne słońce. Termometry w tej chwili w Warszawie wskazują około 17 stopni Celsjusza, a będzie jeszcze cieplej. Jak zapowiadali synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, w najcieplejszym momencie dnia możemy zobaczyć na termometrach nawet 20 stopni, a odczujemy dużo więcej. Wiatr w ciągu dnia będzie na ogól słaby, miejscami umiarkowany.

Jak podkreślają synoptycy, środa będzie najcieplejszym dniem od początku tego roku. To idealna pogoda na spacer, aby zaczerpnąć świeżego powietrza. Już teraz w parkach i lasach w stolicy widać tłumy. Szczególnie, że ciepłem nie nacieszymy się zbyt długo.

Podobna temperatura utrzyma się także jutro, jednak miejscami mogą pojawić się przelotne opady deszczu. W kolejnych dniach czeka nas ochłodzenie. Termometry wskażą około 10 stopni Celsjusza. Cieplej zrobi się dopiero po świętach wielkanocnych.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c