Piękny gest! Policjanci wstrzymali ruch, by przeprowadzić przez ulicę starszą panią

W stolicy często dochodzi do wypadków drogowych, szczególnie na długich przejściach bez sygnalizacji. Pięknym gestem wykazali się stołeczni policjanci, którzy zauważyli starszą kobietę, która chce przekroczyć jezdnie.

Do zdarzenia doszło w pobliżu Metra Politechnika. „W drodze po drugie śniadanie na przejściu dla pieszych przy metrze politechnika, dwóch policjantów zatrzymuje całkowicie ruch i przeprowadza przez przejście starszą osobę. Postawa godna naśladowania” – pisze nasz Czytelnik.

Policjanci stojąc na przejściu dla pieszych, dostrzegli starszą kobietę, która chce przekroczyć jezdnię. Funkcjonariusze wstrzymali na krótko ruch i pomogli jej przejść.

To drobny gest, ale jakże piękny i ważny szczególnie dla starszej osoby. Wielkie brawa. Dziękujemy naszemu Czytelnikowi na opis sytuacji i przesłanie zdjęć i zachęcamy do dzielenia się z nami równie pozytywnymi informacjami.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.