Piękny początek weekendu. W Warszawie nawet kilkanaście stopni!

Jak już widać od samego rana, pogoda dopisuje. Dziś w wielu miejscach Polski termometry wskażą kilkanaście stopni powyżej zera. W sobotę będzie bardzo podobnie. Ochłodzenie przyjdzie dopiero w niedzielę.

Fot. Pixabay

Pogoda na piątek wskazuje ocieplenie. Już teraz w Warszawie możemy zobaczyć na termometrach około 12 stopni Celsjusza. A będzie jeszcze cieplej. W najcieplejszym momencie dnia temperatura wyniesie nawet 14 stopni powyżej zera. Towarzyszyć nam będzie piękne słońce, zatem odczuwalna temperatura może być dużo wyższa.

Podobnie będzie jutro. Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, w stolicy odczujemy nawet 17 stopni. Niestety, w większości miejsc w kraju pojawi się przelotny deszcz.

Ochłodzenie nadejdzie dopiero w niedzielę, ale na szczęście nie potrwa długo. Również w wielu regionach ma padać deszcz. Jak jednak uspokajają meteorolodzy, poprawa pogody nastąpi już w poniedziałek. I jak dodają, także w święta wielkanocne możemy liczyć na wysoką temperaturę  i dużo słońca.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c