Pierwsze miasto przyznaje bonusy osobom po szczepieniu!

Radni Wałbrzycha przyjęli kontrowersyjną uchwałę o obowiązkowym szczepieniu wszystkich dorosłych mieszkańców miasta. Tym razem samorząd ma przyznać zaszczepionym bonusy, które mają być zachętą do szczepień.

Fot. Shutterstock

29 kwietnia radni Wałbrzycha i prezydent podjęli uchwałę o obowiązkowym szczepieniu wszystkich dorosłych mieszkańców miasta. Prezydent sprowadził na siebie groźby i protesty przeciwników szczepień. Ataki nasiliły się do tego stopnia, że włodarz miasta otrzymał policyjną ochronę.

Teraz, jak informuje wp.pl, Wałbrzych ma być pierwszym miastem, które wprowadzi bonusy dla osób zaszczepionych. Toczą się rozmowy z miejskimi przedsiębiorstwami. Dzięki temu osoby zaszczepione już wkrótce mogą uzyskać 50-80 proc. zniżki w opłatach za bilety, a nawet darmowy wstęp do prowadzonych przez samorząd obiektów typu aquapark, muzea itd. Szczegóły mają być przedstawione w piątek.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c