Pijana matka sprawowała opiekę nad 7-letnim synem. Miała 3 promile alkoholu we krwi!

Policja z Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego Komendy Praga-Północ zatrzymali 38-letnią mieszkankę, która zajmowała się swoim dzieckiem będąc pod wpływem alkoholu. Kobieta miała 3 promile alkoholu we krwi.

fot. Policja Praga-Północ

W środę, po godzinie 14:00 praski patrol otrzymał zgłoszenie dotyczące nietrzeźwych osób, pod opieką których znajdowało się dziecko.

Policjanci podjęli się błyskawicznej interwencji. Kiedy zapytali kobietę, dlaczego jej dziecko płacze, ta odpowiedziała, że chłopiec spadł ze schodów i uderzył głową o chodnik. Wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe przewiozło chłopca do szpitala, ze względu na podejrzenie złamania kości skroniowej czaszki i wstrząs mózgu.

Zarówno matka chłopca, jak i jej konkubent w czasie zatrzymania byli pobudzeni i agresywni względem policjantów. Po przebadaniu alkomatem okazało się, że kobieta ma 3 promile alkoholu we krwi, zaś jej partner – 2.

Kobiecie postawiony został zarzut narażenia dziecka na utratę zdrowia lub życia. Ponadto, musi stawiać się na komendzie dwa razy w tygodniu. O sprawie poinformowano biologicznego ojca dziecka. Za powstały czyn grozi kobiecie do 5 lat więzienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c