Pijany jechał motocyklem. Nie miał siły utrzymać pionu

W piątek, kilka minut po północy w ręce policjantów z piaseczyńskiej drogówki wpadł kolejny nietrzeźwy kierowca. Mężczyzna w trakcie kontroli drogowej miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. 27-latek będzie odpowiadał za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Czyn ten zagrożony jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Policjantów z wydziału ruchu drogowego piaseczyńskiej komendy, pełniących służbę na terenie gminy, zaniepokoił sposób, w jaki mężczyzna porusza się motocyklem po drodze publicznej w miejscowości Gołków. Kierowca wyraźnie nie dawał sobie rady z prowadzeniem pojazdu.

Taki styl jazdy utwierdził policjantów w przekonaniu, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Policjanci natychmiast zatrzymali mężczyznę do kontroli. Jak się okazało, podejrzenia policjantów były słuszne. Badanie alkomatem wykazało u 27-letniego kierowcy prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Teraz będzie odpowiadał za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.