Ochota: Pijany kierowca wjechał w znak drogowy

Policja zatrzymała prawo jazdy pijanemu kierowcy, który wjechał na Opaczewskiej w znak drogowy.

Jak informuje Zespół Prasowy Komendy Stołecznej Policji kierowca miał 0,6 promila w wydychanym powietrzu.

Został przewieziony na komendę.

Samochód zostaje odholowany na jego koszt.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl