Pijany kierowca zatrzymał się na ścianie bloku

Policjanci z Ochoty zatrzymali pijanego kierowcę volkswagena. 29-letni Jacek M., mając 1,5 promila alkoholu w organizmie, uderzył kierowanym przez siebie samochodem w ścianę bloku przy ul. Pawińskiego. Mężczyzna odpowie teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Fot. policja.pl

Fot. policja.pl

Do zdarzenia doszło około 2.00 w nocy na ul. Pawińskiego. Kierujący volkswagenem prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na chodnik, po czym uderzył w ścianę bloku. Mężczyzna próbował jeszcze uciekać pieszo, ale został zatrzymany przez przejeżdżający w pobliżu policyjny patrol. Jak się potem okazało, 29-letni Jacek M. był pijany. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci przedstawili Jackowi M. zarzut za jazdę w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna stracił prawo jazdy i odpowie także za spowodowanie kolizji. Za popełnione przestępstwo może trafić za kratki na 2 lata.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.