Pijany kręcił "bączki" na parkingu

Policjanci z Ursynowa zatrzymali 24-letniego Romana S., który pod wpływem alkoholu wsiadł za kierownicę forda. Mężczyzna popisywał się przed swoimi pasażerami na parkingu jednego z marketów – kręcąc „bączki”. Usłyszał już zarzuty kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu. Za ten czyn grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Fot. Policja.pl

Fot. Policja.pl

Policjanci patrolowali okolice ul. Hirszfelda. Około 3 nad ranem zauważyli na parkingu jednego z marketów zaparkowany samochód, który miał włączone światła mijania. Po chwili ten samochód z piskiem opon ruszył, a kierujący zaczął jeździć w kółko po całym parkingu. Mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli. Kierującym okazał się obywatel Ukrainy – 24-letni Roman S. W fordzie było jeszcze dwóch pasażerów – kobieta i mężczyzna. Policjanci poddali kierującego badaniu alkomatem. Okazało się, że mężczyzna miał 1,2 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i przewieziony do komisariatu na Ursynowie. Pojazd został odholowany na policyjny parking.

Wczoraj Roman S. usłyszał zarzuty kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu. Ma również zatrzymane prawo jazdy.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.