Pijany kręcił "bączki" na parkingu

Policjanci z Ursynowa zatrzymali 24-letniego Romana S., który pod wpływem alkoholu wsiadł za kierownicę forda. Mężczyzna popisywał się przed swoimi pasażerami na parkingu jednego z marketów – kręcąc „bączki”. Usłyszał już zarzuty kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu. Za ten czyn grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Fot. Policja.pl

Fot. Policja.pl

Policjanci patrolowali okolice ul. Hirszfelda. Około 3 nad ranem zauważyli na parkingu jednego z marketów zaparkowany samochód, który miał włączone światła mijania. Po chwili ten samochód z piskiem opon ruszył, a kierujący zaczął jeździć w kółko po całym parkingu. Mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli. Kierującym okazał się obywatel Ukrainy – 24-letni Roman S. W fordzie było jeszcze dwóch pasażerów – kobieta i mężczyzna. Policjanci poddali kierującego badaniu alkomatem. Okazało się, że mężczyzna miał 1,2 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i przewieziony do komisariatu na Ursynowie. Pojazd został odholowany na policyjny parking.

Wczoraj Roman S. usłyszał zarzuty kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu. Ma również zatrzymane prawo jazdy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.