Pijany lekarz pełnił dyżur w szpitalu. Miał ponad 2,5 promila!

Sytuacja miała miejsce w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu. Pijany lekarz pełnił dyżur w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. W jego organizmie wykryto aż 2,5 promila alkoholu! Sprawa trafi do prokuratury.

Fot. Shutterstock

W środę około godziny 17:00 policja dostała zgłoszenie, że w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu pełni dyżur pijany lekarz. Funkcjonariusze przyjechali na miejsce i potwierdzili, w organizmie 61-letniego mężczyzny przebywającego w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym było ponad 2,5 promila alkoholu.

Policja wykonała wstępne czynności w tej sprawie, a materiały zostaną teraz przekazane prokuraturze. Póki co sam szpital nie odniósł się zaistniałej sytuacji.

To nie pierwszy taki przypadek w placówce. W 2018 roku 2,5 promila alkoholu potwierdził alkomat w organizmie chirurga, który również sprawował dyżur w szpitalu. Wtedy placówka zerwała kontrakt z lekarzem, jednak z powodów braków kadrowych, wrócił po jakimś czasie do pełnienia swoich obowiązków.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c