Pijany mężczyzna uderzył go w głowę kuchenną maczetą

Fot. policja.pl

Fot. policja.pl

Policjanci z Mińska Mazowieckiego zatrzymali 55-latka, który podczas kłótni z 21-latkiem, uderzył go kuchenną maczetą w głowę. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze. Pokrzywdzony od razu trafił do szpitala, gdzie został opatrzony. Wobec podejrzanego 55-latka, prokurator zastosował policyjny dozór.

Policjantów z ogniwa patrolowo interwencyjnego wezwano na ulicę Boczną w Mińsku Mazowieckim, gdzie w wyniku kłótni dwóch mężczyzn, jeden z nich kuchenną maczetą uderzył drugiego w głowę. Pokrzywdzony w wyniku ataku doznał ran ciętych i trafił do szpitala. Podejrzanego, którym okazał się 55-latek, zatrzymano i doprowadzono do komendy. Po badaniu alkomatem, okazało się, że miał on ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

55-latek trafił do policyjnej celi, a później na przesłuchanie, gdzie usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Podejrzany przyznał się do popełnionego przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze. Tymczasem pokrzywdzony 21-latek po udzieleniu mu pomocy medycznej, został wypisany ze szpitala do domu.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.