Pijany Ukrainiec uszkodził radiowóz… własną głową

Tuż po północy funkcjonariusze zostali wezwani na interwencję przy ulicy Radzymińskiej 33. Na miejscu oczekiwał na nich zgłaszający, obywatel Ukrainy. Mężczyzna tłumaczył, że w jednym z mieszkań znajdują się jego rzeczy osobiste, które w asyście Policji chce odebrać.

Fot. KSP

Fot. KSP

Po skończonej interwencji, gdy funkcjonariusze schodzili już do radiowozu, 21-latek próbował namówić policjantów, aby Ci przewieźli go pod podany przez niego adres. Policjanci odmówili, wskazując jednocześnie możliwość przejazdu środkami komunikacji miejskiej bądź taksówką.

W odpowiedzi na to, mężczyzna dwukrotnie uderzył głową w radiowóz, powodując wgniecenia w karoserii pojazdu. Chwilę później 21-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy przy ulicy Jagiellońskiej. Na miejscu okazało się, że obywatel Ukrainy we krwi miał prawie pół promila alkoholu.

W dniu dzisiejszym zostaną mu przedstawione zarzuty za uszkodzenie mienia. Teraz 21-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]