Pijany wypadł z samochodu i próbował wpełznąć do garażu

Fot. KSP

Fot. KSP

Wczoraj, przed południem, dyżurny komisariatu w Ząbkach otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie mogącym kierować pojazdem pod wpływem alkoholu. Już po chwili we wskazanym rejonie byli policjanci prewencji. Funkcjonariusze zauważyli osobową toyotę, którą kierujący próbował wjechać na posesję. Ten miał wyraźne problemy z zaparkowaniem. Najpierw uderzył tyłem w ogrodzenie, a gdy już znalazł się na posesji, po otwarciu drzwi auta wypadł na podjazd.

Policjanci podeszli do mężczyzny, ten na ich widok „na czworakach” próbował dotrzeć do garażu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do miejscowego komisariatu. Badanie stanu trzeźwości 57-latka wykazało ponad 3,2 promila alkoholu w jego organizmie. Teraz po wytrzeźwieniu Piotr J. zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty kierowania pojazdem mechanicznym po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości. Grozi mu utrata prawa jazdy, grzywna i kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KSP

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.