Piłkarz spowodował kolizję pod wpływem alkoholu. „Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla mojego braku odpowiedzialności”

Wczoraj pisaliśmy o kolizji w centrum Warszawy, którą spowodował były reprezentant kraju w piłce nożnej. Jak informowało radio RMF FM, był nim Michał Żewłakow. Dziś sam piłkarz przyznał się do winy i przeprosił na swoje zachowanie. 

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

W nocy z poniedziałku na wtorek były reprezentant Polski w piłce nożnej spowodował wypadek pod wpływem alkoholu. Mężczyzna uderzył w tył stojącego na światłach autobusu miejskiego. Na szczęście nikt nie ucierpiał, ale piłkarzowi przedstawiono zarzuty prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji. Grozi mu do dwóch lat więzienia.

Dziś sam piłkarz zabrał głos w tej sprawie. Michał Żewłakow opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym przyznał się do winy i  przeprosił za swoje karygodne zachowanie. Zaznaczył, że powinien być przykładem dla najmłodszych sportowców, a także przynosić dumę kibicom. Nie krył rozczarowania swoim zachowaniem.

 

Michał Żewłakow jest 102-krotnym reprezentantem Polski w piłce nożnej. Po zakończeniu kariery zawodowej został dyrektorem sportowym klubu Legia Warszawa, a następnie Zagłębia Lubin Od listopada pracuje w zespole Motor Lublin, jest także ekspertem telewizyjnym.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c