Piłkarz z warszawskiego klubu zakażony COVID-19! Co z najbliższym meczem?

19-letni bramkarz Legii Warszawa uzyskał pozytywny wynik testu na wirusa SARS-CoV-2. Został odizolowany od drużyny, która przygotowuje się do niedzielnego meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Klub wydał oświadczenie.

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Piłkarze Legii w poniedziałek po raz pierwszy trenowali w Polsce, po powrocie ze zgrupowania w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Następnie odbył się sparing ze Stomilem Olsztyn. Bramkarz Cezary Miszta nie wziął w nim udziału ze względu na złe samopoczucie.

Jak teraz poinformował warszawski klub, u zawodnika potwierdzonego pozytywny wynik testu na koronawirusa . Oznacza to, że nie zagra on w najbliższym meczu, który odbędzie się w niedzielę z Podbeskidziem Bielsko-Biała.  Został odizolowany od reszty drużyny.

W niedzielę nie zagra również Kacper Skibicki, który podczas zgrupowania doznał częściowego uszkodzenie więzadła rzepkowo-udowego. Na objawy zakażenia skarżył się też Ariel Mosór, ale testy wskazały, że obrońca nie ma COVID-19.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c