Piłkarz zakażony COVID-19! Został wykluczony ze zgrupowania!

Piłkarz Legii Warszawa, Szymon Włodarczyk nie pojedzie wraz z zespołem na zimowy obóz treningowy do Dubaju. Wszystko ze względu na potwierdzony pozytywny wynik testu na COVID-19. Informacje przekazano na oficjalnej stronie klubu.

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

17-letni piłkarz Legii Warszawa miał zostać zabrany wraz z sześcioma innymi młodzieżowcami klubu na zgrupowanie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wśród nich miał być też między innymi Nikodem Niski, Kacper Tobiasz, Kacper Skibicki i Ariel Mosór.

Jak się jednak okazało, młody napastnik wykazywał objawy zakażenia wirusem SARS-CoV-2 i 3 stycznia miał wykonany test, który okazał się być pozytywny. Nie miał on jednak kontaktu z pozostałymi zawodnikami, ale dla pewności od wczoraj trwają badania na obecność COVID-19 u reszty piłkarzy i sztabu szkoleniowego.

Wyjazd Legii Warszawa do Dubaju zaplanowany jest na jutro. Pierwotnie miał on mieć miejsce w Turcji, jednak jeden ze sponsorów zaproponował inną lokalizację, a klub wyraził na to zgodę. Drużyna spędzi tam około 16 dni.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c