PILNE! Zaginął 7-letni chłopiec! Policja prosi o każdą możliwą informację [AKTUALIZACJA]

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce prowadzą poszukiwania 7-letniego Brajana Ś. Chłopiec wymaga stałej opieki. Wyszedł dziś z miejsca swojego zamieszkania przy ul. 11 Listopada 10A. Wszystkie osoby, które widziały chłopca, albo mają wiedzę na ten temat proszone są o pilny kontakt bezpośrednio z dyżurnym ostrołęckich policjantów pod numer telefonu 47 704 14 24.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Chłopiec w chwili zaginięcia ubrany był w niebieską czapkę moro, niebieską bluzę i czarne buty.

AKTUALIZACJA:

KONIEC POSZUKIWAŃ 7 – LETNIEGO CHŁOPCA – DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY WŁĄCZYLI SIĘ W DZIAŁANIA POSZUKIWAWCZE

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania za 7 – latkiem, który dziś wyszedł z domu. Na uwagę zasługuje czujność mieszkanki naszego miasta. Kobieta po zauważeniu chłopca, który był bez rodziców o sytuacji zawiadomiła dyżurnego policji, który we wskazane miejsce skierował policjantów po cywilnemu. Funkcjonariusze potwierdzili tożsamość 7 – latka. Dziękujemy spostrzegawczej mieszkance naszego miasta oraz mediom za błyskawiczne umieszczenie komunikatu o zaginięciu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c