PILNE! Zaginął Pan Andrzej! Wyszedł ze szpitala. Ma kłopoty z pamięcią i może potrzebować pomoc!

„Dziś tj 13 lipca ok godz 13 zaginął w Krakowie Pan Andrzej. Był pacjentem na oddziale neurologicznym Szpitala im Dietla przy ulicy Skarbowej w Krakowie z powodu problemów z pamięcią.” – pisze córka. 

Fot. Archiwum prywatne

„Wyszedł że szpitala prawdopodobnie chcąc dostać się do domu (Miechów, 40 km od Krakowa), nie miał przy sobie nic – ani dokumentów ani pieniędzy ani telefonu.

Rodzina przeszukuje Kraków, jednak mężczyzna mógł wsiąść do pociągu i może być w innym rejonie Polski. Bardzo proszę rozejrzyjcie się. Tata jest niskiego wzrostu, ok 1,6m, ma 64 lata, był ubrany na granatowa – granatowe polo i granatowe dżinsy. Jest szczuply, ale ma widoczny brzuszek.” – pisze rodzina.

Nie jest wykluczone, że Pan Andrzej wsiadł do pociągu i dotarł w inny rejon Polski. Miechów, gdzie mieszka, jest na trasie z Krakowa do Warszawy, więc mógł dojechać już do stolicy.

Jeśli widziałeś Pana Andrzeja zawiadom Komisariat I Policji w Krakowie: nr 47 835 29 14 lub 112.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c