Pilny komunikat sanepidu! Kąpiel w tych jeziorach może stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia!

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Powiecie Warszawskim Zachodnim ostrzega przed wykorzystaniem obszarów wodnych na terenie Gminy Łomianki, w szczególności Jeziora Dziekanowskiego, Jeziora Kiełpińskiego, Jeziora Fabrycznego do kąpieli i innych form rekreacji. Korzystanie z wymienionych obszarów wodnych na terenie Gminy Łomianki może stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia.

Fot. Sanepid

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Powiecie Warszawskim Zachodnim informuje, że na terenie Gminy Łomianki nie funkcjonują kąpieliska oraz miejsca okazjonalnie wykorzystywane do kąpieli. Obszary wodne, w tym obszar Jeziora Dziekanowskiego nie są objęte nadzorem sanitarnym (nie są prowadzone badania jakości wody) ani dozorem służb ratownictwa wodnego. Korzystanie z wymienionych obszarów wodnych na terenie Gminy Łomianki może stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Powiecie Warszawskim Zachodnim ostrzega przed wykorzystaniem obszarów wodnych na terenie Gminy Łomianki, w szczególności Jeziora Dziekanowskiego, Jeziora Kiełpińskiego, Jeziora Fabrycznego do kąpieli i innych form rekreacji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c