Plądrował altanki letniskowe

Policjanci z komisariatu na Bemowie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do altanki letniskowej. 34-latek został doprowadzony do komisariatu na Woli. Okazało się, że na sumieniu ma nie tylko to. Chwilę wcześniej próbował włamać się do innej altany. Podejrzany usłyszał zarzuty karne. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Policjanci z Bemowa otrzymali zgłoszenie, że jakiś mężczyzna włamał się do altanki letniskowej na terenie ogródków działkowych. Funkcjonariusze pojechali na miejsce. Wewnątrz altany znajdował się mężczyzna, który plądrował pomieszczenia. W torbie miał już ukryte rzeczy.

34-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. W trakcie gromadzenia materiału dowodowego okazało się, że mężczyzna ma na sumieniu jeszcze próbę włamania do innej altany. Podejrzany usłyszał dwa zarzuty karne. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.