Platforma Obywatelska: Gocław nie ma tramwajów przez… męża prezydent Waltz

Fot. facebook.com/NiePchajcieGoclawiaDoMetra

Fot. facebook.com/NiePchajcieGoclawiaDoMetra

Jarosław Osowski Ze stołecznej „Gazety Wyborczej” trzy dni temu napisał felieton na temat tramwaju na Gocław. Twierdzi on w nim, że  „wśród działaczy PO można usłyszeć ciekawą teorię: linii tramwajowej na Gocław ma być niechętny mąż pani prezydent, który jest ekspertem transportowym. To z jego środowiska ma teraz płynąć zaciekły opór przeciwko tramwajowi na Gocław.”

Andrzej Waltz jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. To inżynier transportu publicznego specjalizujący się w trakcjach elektrycznych. Zajmował się stołeczną infrastrukturą, a następnie, prowadząc własną firmę, m.in. badaniami ruchu, wparciem technicznym oraz prognozami przewozowymi. Można więc śmiało powiedzieć, że ma w tym zakresie doświadczenie.

Wypowiedź działaczy pokazuje, ze są oni podzieleni. Wyborcy z Gocławia są jednak zgodni: chcą tramwaju. A to siła około 70 000 mieszkańców, którzy pamiętają przedwyborczą obietnice tramwaju. Czy będą na tyle wyrozumiali i zapomną o awarii mostu i braku tramwajów do następnych wyborów?


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.