Po naszej publikacji poszukiwany sam zgłosił się na policję

„Po publikacji komunikatu i zdjęcia osoby, która mogła mieć związek z kradzieżą torebki w pubie na Mokotowie, poszukiwany mężczyzna sam zgłosił się na policję. Wczoraj 29-latek usłyszał zarzuty kradzieży. Za ten czyn grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności” – informuje policja.

Fot. KSP

Na prośbę funkcjonariuszy Warszawa w Pigułce jako jedyna redakcja opublikowała post o mężczyźnie, który mógł mieć związek z kradzieżą torebki z zawartością dwóch telefonów komórkowych oraz dokumentów. Do zdarzenia doszło 26 listopada ubiegłego roku w jednym z pubów na terenie Mokotowa a wizerunek osoby zarejestrowały kamery monitoringu.

Po publikacji  komunikatu 29-letni Daniel W. zgłosił się do mokotowskiej komendy. Wczoraj z mężczyzną wykonywane były czynności procesowe. Podejrzanemu przestawione zostały zarzuty karne. Za czyn, którego się dopuścił, grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.