Po paczkę żywnościową przyjechał skradzionym rowerem

Strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego wczesnym popołudniem 12 sierpnia zabezpieczali na ul. Słomińskiego wydawanie posiłków dla osób bezdomnych przez Mobilny Punkt Poradnictwa. Wśród osób, które ustawiły się w kolejce po paczki znajdował się mężczyzna z rowerem miejskim, który zwrócił uwagę funkcjonariuszy.

Fot. Straż Miejska

Pojazd był zdewastowany. Zwisały z niego kable, nie było dynama, a z bagażnika zerwano reklamy. Gdy mężczyzna odebrał paczkę żywnościową i chciał odjechać, funkcjonariusze podeszli do niego i zapytali, skąd wziął rower. Mężczyzna wyjaśnił, że znalazł rower w okolicach Stadionu Narodowego. Strażnicy skontaktowali się z operatorem rowerów miejskich i ustalili, że pojazd oddano 8 sierpnia do stacji dokującej przy ul. 11 listopada, i tam powinien się nadal znajdować, ponieważ nie został ponownie wypożyczony. Funkcjonariusze wezwali patrol policji i pracownika firmy, który wycenił straty na 1500 zł. Ujętego mężczyznę przekazano policjantom.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c