Po upadku z wysokości wyszedł na spacer ze szpitala w samej piżamie

Pewnemu pacjentowi po upadku z wysokości znudził się pobyt w szpitalu więc bez wiedzy personelu wyszedł z placówki i w samej pidżamie udał się na spacer ulicami stolicy. Nieopodal Dworca Gdańskiego nieodpowiedzialnego pacjenta zauważyli strażnicy miejscy.

Fot. Straż Miejska

Kwadrans po północy strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego przejeżdżali ul. Słomińskiego. Noc była dość ciepła, ale widok mężczyzny idącego chodnikiem w samej pidżamie zwrócił uwagę funkcjonariuszy. ‚

Podjęto interwencję. 38-letni mieszkaniec Łodzi tłumaczył, że był hospitalizowany ponieważ spadł z wysokości. Nie potrafił jednak wskazać szpitala, który opuścił. Poproszony od kartę wypisu odparł, że ma ją lekarz prowadzący. Strażnicy miejscy wezwali patrol policji. Ustalono, że mężczyzna uciekł z oddziału chirurgii w jednym ze szpitali na Powiślu. Wezwana karetka pogotowia przewiozła mężczyznę do szpitala.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c