Pobił 53-latka, odszedł i w innym miejscu uderzył pięścią w twarz kobietę

Policjanci z Ursusa zatrzymali Tomasza S. Mężczyzna nie tylko odpowie za rozbój na 53-latku, ale jeszcze za uszkodzenie ciała kobiety i zniszczenie trzech zaparkowanych samochodów. 38-latek usłyszał już zarzuty za popełnione przestępstwa i wczoraj został tymczasowo aresztowany przez sąd. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Fot. Policja

Fot. Policja

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Policjanci z Ursusa zostali powiadomieni o dokonanym rozboju na 53-latku. Z relacji poszkodowanego wynikało, że kiedy wracał do domu zaczepił go nieznany mężczyzna, który używając przemocy ukradł mu telefon komórkowy, a następnie uciekł. Kiedy funkcjonariusze pojawili się pod wskazanym adresem zgłosiła się również do nich kobieta, która twierdziła, że kiedy przebywała w pobliskim barze, bez żadnego powodu została zaatakowana przez 38-latka, który uderzył ją pięścią w twarz.

Policjanci, znając rysopis sprawcy, dosłownie kilka minut później zatrzymali Tomasza S. Funkcjonariusze odzyskali również skradziony telefon. W trakcie dalszych czynności wyszło na jaw, że zatrzymany chwilę wcześniej zniszczył trzy samochody zaparkowane w rejonie Pl. Czerwca 1976 r. Mężczyzna usłyszał już zarzuty za dokonanie rozboju, uszkodzenie mienia i uszkodzenie ciała. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c