Pobił go, a następnie… przebrał się w jego ubrania

Do zdarzenia doszło w jednej z bram w centrum miasta. Kilka osób wspólnie piło w niej alkohol, który ufundował im pokrzywdzony. W pewnym momencie Daniel M. zażądał od 31-latka pieniędzy. Kiedy ten odparł, że nie dysponuje już gotówką, ponieważ wcześniej wydał wszystko na zakup piwa, 23-latek rzucił się na niego, zaczął go bić pięściami po głowie i kopać po całym ciele.

Fot. Policja.pl

Fot. Policja.pl

Mężczyzna upadł na ziemię i stracił przytomność. Kiedy po chwili się ocknął zauważył, że nie ma już swojej walizki z ubraniami a z kieszeni „zniknęło” 300 złotych oraz telefon. 31-latek nie zgłosił od razu sprawy na policję zrobił to dopiero następnego dnia, kiedy spacerując po dworcu centralnym wśród tłumu przechodniów rozpoznał swojego oprawcę.

Wtedy o tym, co go spotkało dzień wcześniej opowiedział policjantom i wskazał miejsce gdzie aktualnie przebywa osoba, która na niego napadła. Policjanci zatrzymali Daniela M., mężczyzna miał na sobie… ubrania należące do pokrzywdzonego, a w plecaku zawartość skradzionej walizki. 23-latek usłyszał zarzut rozboju, przyznając się do popełnionego przestępstwa.

Źródło: KSP

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.