Pobili i okradli mężczyznę, bo… pomylili samochody?

Policjanci z Wawra zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o pobicie i usiłowanie kradzieży samochodu. 26-letni Adam F. wspólnie ze swoim ojcem najprawdopodobniej chcieli ukraść samochód. W momencie kiedy zostali nakryci przez właściciela zaatakowali go i pobili. Teraz odpowiedzą za popełnione czyny przed sądem.

Fot. policja

Fot. policja

Do komisariatu przy ulicy Mrówczej wpłynęło zawiadomienie o usiłowaniu kradzieży samochodu i pobiciu. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że przyjechał autem do rodziców, samochód zaparkował przy bloku. Kiedy wychodził zobaczył, że dwóch mężczyzn siedzi w pojeździe, kiedy zapytał co tam robią najpierw stwierdzili, że pomylili auta, a potem kiedy właściciel zagroził wezwaniem Policji zaatakowali go i pobili

Sprawą zajęli się kryminalni. Ustali operacyjnie kim byli prawdopodobni sprawcy. W dalszej kolejności, po przeprowadzeniu stosownych sprawdzeń, zatrzymali 26-letniego Adama F. Usłyszał on już zarzuty, niedługo takie same najprawdopodobniej zostaną przedstawione drugiemu podejrzewanemu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c