Pobili ją pięściami i kopali po całym ciele. Po kilku dniach walki o życie zmarła

Wolscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Do zdarzenia doszło w styczniu br. Poszkodowana mimo udzielonej pomocy lekarskiej, zmarła.

Fot. KSP

Fot. KSP

Do zdarzenia doszło w styczniu br. na terenie Woli. Do komendy wpłynęło zgłoszenie o tym, że kobieta została najprawdopodobniej pobita i w skutek odniesionych obrażeń ciała zmarła. Sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu. Śledczy zbierali i analizowali wnikliwie materiał dowodowy. Ich sumienna praca trwająca kilka tygodni doprowadziła do ustalenia sprawców oraz okoliczności brutalnego pobicia. Okazało się, że podczas spotkania towarzyskiego doszło pomiędzy pokrzywdzoną, a mężczyznami do awantury. Sprawcy zaatakowali kobietę, bili ją pięściami, kopali po całym ciele. W wyniku tego trafiła ona do szpitala.

Kilkanaście dni temu policjanci zatrzymali pierwszego z podejrzanych. Okazał się nim 32-letni Tomasz Z. Mężczyzna usłyszał zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

Śledczy ustalili również drugiego sprawcę. Okazał się nim 35-letni Łukasz D. Mężczyzna również usłyszał taki sam zarzut, działając wspólnie i w porozumieniu. Dzisiaj sąd podejmie decyzję wobec Łukasza D. w sprawie zastosowania tymczasowego aresztu. Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym grozić może kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c