Pobili niepełnosprawnego. Ma złamaną żuchwę

Do komendy przy Malczewskiego zgłosił się pokrzywdzony – niepełnosprawny mężczyzna, który został zaatakowany przez dwóch mężczyzn pod jednym z marketów przy Czerskiej. Kiedy stał pod sklepem, podszedł do niego mężczyzna i uderzył go w twarz. Ofiara przewróciła się na chodnik. Wtedy dołączył drugi mężczyzna, który pięścią również uderzył w twarz leżącego.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Jak się okazało, drugie uderzenie spowodowało złamanie żuchwy u pokrzywdzonego. Policjanci zaczęli ustalać, kto stoi za tym zdarzeniem. Funkcjonariusze ustalili, że jednym ze sprawców jest 38-letni Leszek L. Zatrzymali mężczyznę i przewieźli do komendy. Mężczyzna przyznał, że uderzył niepełnosprawnego. Usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej, za co grozi do roku pozbawienia wolności.

Pozostawało ustalenie tożsamości drugiego ze sprawców napaści. Praca operacyjna przyniosła zamierzony efekt. 47-letni Sławomir B. został zatrzymany na ul. Bobrowieckiej. W komendzie usłyszał zarzuty naruszenia narządów ciała pokrzywdzonego. Za ten czyn grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.