Pociął twarz pasażerowi komunikacji miejskiej

Kryminalni z Żoliborza kilka dni temu zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, który w październiku ubiegłego roku zranił nożem w twarz pasażera w komunikacji miejskiej. 29-latek usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała. Decyzją prokuratora został oddany pod policyjny dozór. Zatrzymanemu grozi teraz kara od 6 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Shutterstock

W październiku ubiegłego roku żoliborscy policjanci otrzymali zgłoszenie o napaści w autobusie komunikacji miejskiej. Z informacji wynikało, że pasażer zwrócił uwagę innemu podróżującemu, aby zdjął nogi z siedzenia. Młody mężczyzna zareagował agresywnie. Wysiadając z autobusu, nożem do papieru zranił pokrzywdzonego w twarz. Napastnik uciekł, a ranny mężczyzna został zabrany do szpitala.

Dzięki wnikliwej pracy kryminalnych z Żoliborza oraz informacjom, jakie napłynęły do komisariatu po publikacji zdjęć, kilka dni temu doszło do zatrzymania mężczyzny. 29-latek wiedząc, że jest poszukiwany zmienił wygląd oraz miejsce zamieszkania.

Zatrzymany został przewieziony do komisariatu przy Rydygiera, gdzie śledczy przedstawili mu zarzut uszkodzenia ciała. Mężczyzna przyznał się do winy. Przesłuchującym go policjantom tłumaczył, że był zdenerwowany. Prokurator zastosował wobec 29-latka dozór policyjny. Za to przestępstwo o charakterze chuligańskim grozi kara od 6 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c