Początek astronomicznej jesieni. Ale pogoda nas jeszcze zaskoczy!

Dziś wypada początek astronomicznej jesieni. Będzie chłodno i deszczowo. Jednak nie potrwa to długo. Już za kilka dni czeka nas ocieplenie.

Fot. Pixabay

Dziś o godzinie 21:21 wypada początek astronomicznej jesieni. I taka mocno jesienna pogoda będzie przez cały dzień. Zachmurzenie, zaledwie kilka lub kilkanaście stopni, lokalne deszcze- to prognoza na najbliższe dni. Jak się jednak okazuje, nie potrwa to zbyt długo. Już od niedzieli czeka nas ocieplenie.

Wszystko za sprawą  wyżu o nazwie „Kerstin”, który znad Atlantyku przemieszał się będzie na wschód i podczas weekendu znajdzie się już nad wschodnią Europą. W weekend termometry mogą wskazać nawet 25 stopni Celsjusza. Będzie słonecznie.

Upały nie potrwają zbyt długo. Jednak według  zapowiedzi synoptyków, w październiku czeka nas złota polska jesień. Czekać nas będzie wciąż mniej opadów niż w listopadzie, temperatura sprzyjać będzie spacerom i podziwianiu jesiennych krajobrazów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c