Poczta Polska przenosi swoje usługi do sieci. Łatwiejsze będzie zarządzanie przesyłkami

Poczta Polska wprowadziła usługę, dzięki której będzie można korzystać z usług online. Swoją tożsamość potwierdzi się używając profilu zaufanego. 

Fot. Materiały prasowe

Wśród funkcji, które oferuje poczta znajduje się między innymi awizo. Klient zostanie powiadomiony mailowo o oczekującej w placówce pocztowej przesyłce. Będzie można również przekazać aby listonosz wrzuci przesyłki polecone do skrzynki adresata. Innym udogodnieniem jest przekazanie paczki czy listu na inny adres. Ta opcja szczególnie przydatna jest w wakacje, kiedy dużo osób podróżuje. Poczta Polska oferuje również doręczenie na życzenie, czyli usługę umożliwiającą ponowne dostarczenie przesyłki poleconej, a także możliwość przechowywania paczki w placówce dłużej niż jest to zaplanowane.

Każdy kto chciałby z tych opcji skorzystać musi wypełnić krótki formularz dostępny na stronie Poczty Polskiej. Wtedy zaznacza wybraną przez siebie usługę i loguje się do swojego profilu zaufanego w celu potwierdzenia tożsamości.

Wszystkie informacje zostają przekazywane przez pocztę mailowo.  Nowa oferta ma być ułatwieniem dla klientów Poczty Polskiej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c