Pod Warszawą powstanie osiedle stworzone specjalnie dla katolików!

W Łomiankach powstaje Osiedle Przystań i ma zostać skierowane dla katolików. Wśród propozycji dewelopera jest między innymi plenerowa kapliczka, piec do chleba i różaniec w fundamencie. 

Fot. Pixabay

Jak zapewnia deweloper Osiedla Przystań, mieszkania skierowane są do osób, które chcą zapewnić swojej rodzinie bezpieczną przystań i mieszkać wsród innych rodzin, dla których najważniejsza wartość to Bóg. Na stronie internetowej osiedle reklamowane jest jako….

Osiedle mieści się 15 minut od stacji metra Młociny i jak podkreśla deweloper, ma rewelacyjne otoczenie. Usytuowane jest wokół Wisły i trzech jezior, a także blisko Puszczy Kampinowskiej. Każdy dom będzie miał formę domu typu „bliźniak”, a w fundamentach znajdować się będzie wmurowany medalik lub różaniec. Każde mieszkanie będzie też mieć przypisanego swojego własnego świętego patrona. Ceny za mieszkanie mają zaczynać się od 550 tysięcy i pierwsze domy mają zostać oddane do użytku w 2022 roku.

Jak przekazał inwestor budynku portalowi Gość.pl, marzeniem zarządu jest, aby w osiedlowym oratorium znalazły się relikwie świętych. Dodatkowo na terenie osiedla ma się pojawić kapliczka plenerowa, gdzie mieszkańcy będą mogli gromadzić się podczas modlitw i różnych nabożeństw. Powstanie też piec chlebowy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c