Pod wpływem alkoholu wpadł do Jeziorka Kamionkowskiego

Policjant oddziału prewencji Policji wspólnie z żandarmem wojskowym uratowali życie 44-latka, który będąc pod wpływem alkoholu wpadł do Jeziorka Kamionkowskiego. Funkcjonariusze podczas wspólnej służby w Parku Skaryszewskim zauważyli jak mężczyzna wpada do wody. Żandarm wbiegł za nim i przy asekuracji policjanta wspólnymi siłami wyciągnęli z wody całkowicie znużonego już mężczyznę. Funkcjonariusze udzielili pierwszej pomocy 44-latkowi i wezwali pogotowie.

By Adrian Grycuk – Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=41390750

Policjant oddziału prewencji oraz żandarm wojskowy pełnili wspólną służbę w Parku Skaryszewskim. W pewnym momencie zauważyli, że ktoś leży sobie na brzegu jeziorka. Natychmiast udali się w jego kierunku, by sprawdzić, czy nie potrzebuje pomocy. Wtedy właśnie mężczyzna podniósł się i wpadł prosto do wody. Funkcjonariusze błyskawicznie zareagowali. Żandarm wbiegł do wody, policjant trzymał go za rękę i asekurował i wspólnymi siłami wydobyli spod powierzchni wody mężczyznę.

Udzielili mu pierwszej pomocy, wezwali pogotowie ratunkowe. Okazało się, ze 44-latek był pod wpływem alkoholu. Jego życiu nic nie zagrażało.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c