Podmienił tablice, ukradł paliwo, uciekał, miał narkotyki, prowadził bez uprawnień…

Policjanci z Komisariatu Policji w Jabłonnie po pościgu zatrzymali 26-letniego Łukasza N., z Warszawy. który podejrzany jest o zatankowanie 62 litrów paliwa za ponad 300 złotych i ucieczkę ze stacji benzynowej bez uiszczenia opłaty. Tablice rejestracyjne w czarnym seacie zostały przerobione. Kierujący nie posiadał wymaganych przy kontroli dokumentów, za to policjanci znaleźli przy nim środki odurzające.

Fot. policja.pl

Fot. policja.pl

Około godziny 14.00 od dyżurnego do wszystkich załóg pracujących na terenie powiatu legionowskiego trafiła informacja o kradzieży paliwa na stacji w Wólce Górskiej. Sparwca poruszający się czarnym satem zatankował 62 litry paliwa  i nie zapałcił za niego należnej kwoty w wysokości 302 złotych.

Policjanci rozpoczęli pościg. Po kilkunastu minutach od komunikatu jedna z załóg interwencyjnych jabłonowskiego komisariatu w Chotomowie na ul. Partyzantów zatrzymała poszukiwany pojazd. Za kierownicą siedział 26-letni Łukasz N.- mieszkaniec Warszawy.

Podczas kontroli okazało się, że dwie tablice rejestracyjne przyczepione do pojazdu zostały przerobione. Niektóre cyfry były pozaklejane. 26-latek nie posiadał też dowodu rejestracyjnego i ubezpieczenia pojazdu.

Jakby tego było mało, policjanci znaleźli przy mężczyźnie dwie torebki z białym proszkiem, wagę elektroniczną oraz 80 sztuk pustych torebek strunowych tzw. „dilerek”. Zabezpieczone środki odurzające trafią do badań.

Łukasz N. usłyszał już zarzuty. Przyznał się do winy. Wkrótce za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.