Podobno chciała tylko zostawić pocztę. Rozpoznajesz ją?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży mieszkaniowej. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnej sprawczyni tego przestępstwa.

Do zdarzenia doszło 20 października tego roku przy ulicy Jaracza 6. Do mieszkania pokrzywdzonej przyszła kobieta, która pod pozorem pozostawienia wiadomości sąsiadce weszła do jednego z pokoi i wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej ukradła znajdującą się tam gotówkę.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnej sprawczyni tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tę kobietę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Informacje powołując się na sprawę KRP-PM-I – 2736/16 można przekazać dzwoniąc na numer 602 705 509, 22/ 60 383 92, 22/ 60 367 34  albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c